Aby skorzystać z możliwości zapisów za pośrednictwem Internetu wystarczy wejść w zakładkę „zapisy”, wypełnić odpowiedni formularz i przesłać go do nas. Obecnie zapisy prowadzimy poprzez trzy odrębne formularze rejestracyjne. Pierwszy z nich kierowany jest dla osób, które wyruszają po raz pierwszy, drugi – dla pielgrzymów ubiegłorocznych oraz trzeci – dla osób, które pielgrzymowały szlakiem Myśliborskiej przed 2013 rokiem.

Zapisy prowadzone interaktywnie poprzez stronę www.mysliborska.pl możliwe będą do 22 sierpnia, do godziny 22:00.

W tym roku rezygnowaliśmy z możliwości wykonania zdjęcia portretowego w dniu wyjścia Pielgrzymki. Osoby zostawiające rejestrację na czas bezpośrednio przed rozpoczęciem pielgrzymki (w godzinach od 6:00 do 7:00 rano w Sanktuarium MB Fatimskiej na os. Słonecznym) nie będą mogły liczyć na identyfikator ze zdjęciem.

W sposób tradycyjny z możliwością wykonania zdjęcia portretowego można zapisać się 21 i 22 sierpnia w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie (Plac Matki Teresy z Kalkuty 5). Zapisy prowadzone interaktywnie poprzez stronę www.mysliborska.pl (z możliwością dodawania własnych zdjęć) będą możliwe do 22 sierpnia, do godziny 22:00.

Płatności dokonuje się w momencie odbioru pakietu pielgrzyma. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 40 PLN. W przypadku, gdy udział bierze więcej osób z rodziny, każda kolejna płaci jedynie 30 PLN.