Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w dwojaki sposób: interaktywnie oraz stacjonarnie. Te pierwsze możliwe są poprzez stronę www.mysliborska.pl (zakładka „zapisy” aktywna jest do 22 sierpnia, do godziny 20:00). Osoby wybierające tę opcję mogą załączyć do formularza własne zdjęcie portretowe (w pionie, nie przekraczające rozmiaru pliku do ok. 3 MB). Jeśli brałeś udział w pielgrzymce już wcześniej i posiadałeś identyfikator ze zdjęciem (tj. Twoje zdjęcie znajduje się już w naszej bazie), a w czasie rejestracji na tegoroczną pielgrzymkę nie dodasz żadnego nowego portretu, uzupełnimy Twój formularz fotografią, którą posiadamy. Potwierdzeniem udanych zapisów internetowych jest mail zwrotny, przesyłany automatycznie na wcześniej podany adres (znajduje się tam także dalsza instrukcja postępowania np. odnośnie płatności). .Pamiętaj:  Dzięki zapisom przez Internet bardzo ułatwiasz nam przygotowanie pakietu pielgrzyma oraz usprawniasz nasze wyjście z sanktuarium na os. Słonecznym za co jesteśmy bardzo dzięczni!:) Jeśli nie masz możliwości zapisać się za pośrednictwem Internetu, bądź chcesz byśmy wykonali Ci zdjęcie – przyjdź 21 lub 22 sierpnia do biura Fundacji Małych Stópek przy ul. Tarczyńskiego 4/2. Będziemy tam czekać na Was od godziny 9:00 do 20:00.

Zapisów tradycyjnych nie trzeba (a nawet nie powinno się) odkładać na godzinę przed rozpoczęciem pielgrzymki. Możliwość rejestracji w Sanktuarium na os. Słonecznym jest „ostatnią szansą” na udział w  pielgrzymce dla niezdecydowanych i nie powinna być postrzegana jako alternatywa dla pątników planujących swój udział w pielgrzymce od dłuższego czasu, którzy mogliby skorzystać z pośrednictwa Internetu bądź zapisów stacjonarnych 21 i 22 sierpnia. Osoby zostawiające rejestrację na czas bezpośrednio przed rozpoczęciem pielgrzymki (w godzinach od 6:00 do 7:00 rano w Sanktuarium MB Fatimskiej) nie będą mogły liczyć na identyfikator ze zdjęciem

Płatności dokonuje się w momencie odbioru pakietu pielgrzyma, czyli w Sanktuarium na os. Słonecznym przed rozpoczęciem Mszy św. inaugurującej pielgrzymkę bądź w dniach 21 i 22 sierpnia w biurze Fundacji Małych Stópek przy ul. Tarczyńskiego 4/2.

Koszt pielgrzymki:

  • 40 zł opłata standardowa,
  • 30 zł każda kolejna osoba z najbliższej rodziny.