Drodzy pielgrzymi! Nasz sekretariat pracuje już na najwyższych obrotach starając się dopiąć wszystko na ostatni guzik… Jedno jest pewne – tegoroczne rekolekcje będą jedyne w swoim rodzaju! My już nie możemy się doczekać! Na tę chwilę pragniemy Wam przedstawić garść aktualności:

W tym roku rezygnowaliśmy z możliwości wykonania zdjęcia portretowego w dniu wyjścia Pielgrzymki. Osoby zostawiające rejestrację na czas bezpośrednio przed rozpoczęciem pielgrzymki (w godzinach od 6:00 do 7:00 rano w Sanktuarium MB Fatimskiej na os. Słonecznym) nie będą mogły liczyć na identyfikator ze zdjęciem.

W sposób tradycyjny z możliwością wykonania zdjęcia portretowego można zapisać się 21 i 22 sierpnia w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie (Plac Matki Teresy z Kalkuty 5). Zapisy prowadzone interaktywnie poprzez stronę www.mysliborska.pl (z możliwością dodawania własnych zdjęć) będą możliwe do 22 sierpnia, do godziny 22:00.

Płatności dokonuje się w momencie odbioru pakietu pielgrzyma. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi 40 PLN. W przypadku, gdy udział bierze więcej osób z rodziny, każda kolejna płaci jedynie 30 PLN.

Znowelizowane zostały nazwy grup oraz ich kolory. Dawna grupa fatimska (niebieska) stała się grupą bł. Michała Sopoćki z czerwonym kolorem przewodnim, zaś grupa miłosierdzia od tego roku jest grupą św. Faustyny Kowalskiej ( o kolorze biały). Zachęcamy do zabrania ubrań w podanych kolorach na wejście do Myśliborza.

Uruchomiliśmy specjalną infolinię, na którą zadzwonić może każdy pielgrzym w razie jakichkolwiek problemów przy rejestracji, w trasie, czy na noclegu. Nasz numer to: 690 650 381.