ZAPISY WYSTARTOWAŁY! NOWE GRUPY!

23 sierpnia już po raz 25 wyruszy Myśliborska Piesza Pielgrzymka ze Szczecina – tym razem pod hasłem ,,Miłosierne dłonie”. Pątnicy będą zmierzać do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu w czterech grupach – znanych dotychczas (św. Faustyny i bł. Michała) oraz przygotowanych specjalnie na jubileusz XXV lat pątniczego szlaku: grupie medytacyjnej i tradycji katolickiej (św. Marii Magdaleny i Filipa Neri).

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie popielgrzymkowe!

Tradycyjnie już w trzecią sobotę września wszyscy pątnicy Myśliborskiej – bez względu na to czy pielgrzymowali z nami po raz pierwszy, czy są “starymi wyjadaczami” (a może łączyli się z nami jedynie duchowo) będą mieli okazję spotkania się “na żywo”!

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie popielgrzymkowe

Już w trzecią sobotę września wszyscy pątnicy będą mieli okazję do powtórnego spotkania albowiem od godziny 10:00 w Kościele pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie (pl. Matki Teresy z Kalkuty 5) trwać będzie spotkanie popielgrzymkowe. Na ten niezwykły czas podsumowań i wspomnień zaproszeni są także wszyscy sympatycy pieszych pielgrzymek, którym nie udało się wyjść w tym roku na szlak Myśliborskiej.

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie popielgrzymkowe

Spotkanie popielgrzymkowe tu już tradycja… Tym razem zobaczymy się 26. października o godzinie 10:00. Zaczynamy standardowo od Mszy św. w kościele parafialnym pw. św. Antoniego z Padwy na Warszewie (ul.Szczecińska 14). Następnie przejdziemy do salki i zaczniemy prawdziwą ucztę!

Czytaj dalej

Zaproszenie na dzień skupienia

Na tydzień przed tradycyjnym spotkaniem popielgrzymkowym, a więc w piątek 18 października (zjazd od godz. 17: 00) chcielibyśmy zaprosić Was na pierwszy w historii popielgrzymkowy dzień skupienia! Trzy dni wspólnej wędrówki to z jednej strony wystarczająco dużo czasu by doświadczyć trudu i pokutnego charakteru drogi, ale również zbyt mało by poznać wszystkich pątników.

Czytaj dalej

Zaproszenie na spotkanie 2012

Zapraszamy wszystkich tegorocznych pątników na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się 22 września (sobota) o godzinie 10:00. Gromadzimy się w kościele parafialnym pw. św. Antoniego z Padwy na Warszewie (ul.Szczecińska 14). Przekazujcie tę informację innym pielgrzymom, tak by było nas jak najwięcej! Dla każdego przygotowany zostanie drobny upominek!

Czytaj dalej