Portrety Myśliborskiej 2016

…Co to był za czas! Tego słowa nie są w stanie oddać, a zdjęcia to ledwie skrawki wspólnie przeżytych wydarzeń! Nasza droga do myśliborskiego sanktuarium w Jubileuszu Miłosierdzia to czas przemian, niezwykłych rozmów, nowych znajomości, wielkich- małych przemyśleń i Miłości. Za to wszystko Wam serdecznie dziękujemy!

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2015

Po raz 23. Myśliborska Piesza Pielgrzymka ze Szczecina dotarła do celu! Tradycyjnie już do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego udało nam się wejść 25 sierpnia, a więc w rocznicę (tym razem 110.) urodzin św. Faustyny Kowalskiej.

Czytaj dalej

Spotkanie popielgrzymkowe 2014

Kto, co i jak? Czyli tegoroczna pielgrzymka w liczbach na spotkaniu w kościele pw. św. Stanisława Kostki (jest to parafia ojca kierownika) gdzie uczestniczyliśmy w eucharystii oraz poczęstunku przygotowanym przez pielgrzymów. Dla każdego przygotowane były także pamiątkowe płyty z filmem i zdjęciami uwieczniającymi tegoroczną pielgrzymkę.

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2014

Po trzech niezwykłych dniach rekolekcji w drodze, które upłynęły pod hasłem: „Chodźcie, powróćmy do Pana! On nas zranił i On też uleczy” dotarliśmy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu. Aby wspomnienia pięknych chwil spędzonych razem nigdy nie poszły w zapomnienie przedstawiamy kolejną odsłonę „Portretów Myśliborskiej”.

Czytaj dalej

Spotkanie popielgrzymkowe 2013

W ostatnią sobotę października, czyli dokładnie 26. 10. 2013r. odbyło się spotkanie pielgrzymów Myśliborskiej. Tradycyjnie gościliśmy w parafii pw. św. Antoniego z Padwy na Warszewie, gdzie nasz Ojciec Przewodnik odprawił Mszę św. Podczas spotkania wymieniliśmy się pomysłami na udoskonalenie pielgrzymki w kolejnych latach, obejrzeliśmy filmy i zdjęcia.

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2013

„Portrety Myśliborskiej”  to migawki wszystkich chwil szczęścia, radości, ale także trudu z trzech dni naszego wspólnego pielgrzymowania, które upłyneły pod hasłem:„Ufaj jak dziecko”. Niech poniższe zdjęcia będą świadectwem zaufania danego Panu Bogu i potwierdzeniem słów Ojca Rekolekcjonisty: „Prawdziwie szczęśliwych ludzi poznajemy w Kościele”.

Czytaj dalej

Spotkanie popielgrzymkowe 2012

Dnia 22.września 2012 r. odbyło się nasze pierwsze spotkanie popielgrzymkowe w parafii św. Antoniego na Warszewie. Spotkanie, choć krótkie i trwające zaledwie parę godzin, pobudziło w nas wspomnienia pielgrzymkowego trudu i radości z osiągnięcia celu. Każdy pątnik otrzymał drobny upominek w postaci płyty z „Portretami Myśliborskiej”, czyli albumem wszystkich zdjęć z pielgrzymki.

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2012

25. sierpnia po raz 20. piesza pielgrzymka ze Szczecina dotarła  do Sanktuarium w Myśliborzu i po raz 1 z nowym przewodnikiem – Ojcem Piotrem Budą. Poniżej prezentujemy wybrane migawki z tej niezwykłej, trzydniowej drogi do „Domu”. Nawet chwilowe załamania pogody nie były wstanie nas powstrzymać od dotarcia do celu na czas!

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2010

„Portrety Myśliborskiej”  to migawki wszystkich chwil szczęścia, radości, ale także trudu z trzech dni naszego wspólnego pielgrzymowania, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu.

Czytaj dalej

Portrety Myśliborskiej 2009

„Portrety Myśliborskiej”  to migawki wszystkich chwil szczęścia, radości, ale także trudu z trzech dni naszego wspólnego pielgrzymowania, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu.

Czytaj dalej