Już są! Pierwsze zdjęcia z pielgrzymiego szlaku przed wami! Reszta oczywiście na spotkaniu popielgrzymkowym 17 września o godz. 10!

Po raz 24. Myśliborska Piesza Pielgrzymka ze Szczecina dotarła do celu! …Co to był za czas! Tego słowa nie są w stanie oddać, a zdjęcia to ledwie skrawki wspólnie przeżytych wydarzeń! Nasza droga do myśliborskiego sanktuarium w Jubileuszu Miłosierdzia to czas przemian, niezwykłych rozmów, nowych znajomości, wielkich- małych przemyśleń i Miłości. Za to wszystko Wam serdecznie dziękujemy!

Pracę grup funkcyjnych zazwyczaj dostrzegamy od razu – porządkowi nieustannie nas prowadzili i dbali o bezpieczeństwo, siostry medyczne dbały o nasze zmęczone drogą organizmy, muzyczni grali i śpiewali natomiast owoc pracy grupy medialnej potrzebuje czasu. Za wspaniałe kadry szczególne podziękowania dla Aleksandry Burdziak, Anny Budy, Natalii Gągoli, Marty Cegielskiej – to te kobiety podjęły się uchwycenia „klimatu” naszego szlaku.

UWAGA! Nasz album nie jest jeszcze zamknięty! Nadal czekamy na Wasze zdjęcia, tak samo jak na świadectwa, które możecie wysyłać na naszego e-maila (kontakt@mysliborska.pl) bądź bezpośrednio tutaj w prywatnej wiadomości.

Mamy nadzieję, że szło się wam z nami przynajmniej tak dobrze jak nam z wami!